czwartek, 27 stycznia 2011

Nowe logo RIO

Jak już może zauważyliście sklep RIO zmienił swoje logo ,czy na ładniejsze? Niech każdy sam to oceni ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz