czwartek, 27 stycznia 2011
Nowe logo RIO
Jak już może zauważyliście sklep RIO zmienił swoje logo ,czy na ładniejsze? Niech każdy sam to oceni ;).
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz